Головна  / Інгредієнти

Інгредієнти

Ключ до ефективності та успіху продукту - це поєднання його інгредієнтів та їх відповідних функцій,

забезпечуючи оптимізацію ефектів схуднення та зниження ваги, коли вони об'єднуються в значно високій дозі (15,860 мг на добову дозу).

ЗЕЛЕНИЙ ЧАЙ

Зелений чай володіє численними достоїнствами. Він традиційно використовується як сечогінний засіб (полегшує ліквідацію води) та ліполітик (сприяє ліквідації жирів). Крім своїх антиоксидантних властивостей, він також був визнаний як стимулятор термогенезу (підвищення витрати енергії за рахунок прискорення метаболізму).

ЧОРНА СМОРОДИНА

Листя чорної смородини традиційно використовують щоб збільшити діурез і тим самим сприяти ліквідації води і токсинів. На тваринах, листя виявляють певну протизапальну, діуретичну та гіпотензивну дію. У 2010 році Європейське агентство з лікарських засобів визнало традиційне використання листя чорної смородини для збільшення діурезу. Листя чорної смородини містить флавоноїди, з яких поліфеноли володіють сечогінним ефектом.

ГУАРАНА

Численні активні інгредієнти насіння гуарани (зокрема, гуаранін і кофеїн) стимулююча дія яких підвищує розумову та фізичну працездатність. Виконуючи такі функції, гуарана допомагає забезпечити належні умови для плавного ходу і завершення дієти, особливо якщо вона супроводжується фізичними вправами. Гуарана також традиційно використовується для полегшення втрати ваги, впливаючи на ліполіз тригліцеридів, що зберігаються в адипоцитах, шляхом пригнічення фосфодіестерази. Компонент кофеїн, присутній в гуарані прискорює "спалювання" жирових відкладень, підвищує базально-клітинний метаболізм і таким чином сприяє ліквідації жирів, що зберігаються в організмі. Крім того, кофеїн підсилює гліколіз.

КОФЕЇН

Кофеїн зазвичай використовується для боротьби з короткочасною втомою. Він також стимулює центральну нервову систему і служить для підвищення рівня концентрації уваги, сприяючи боротьбі з сонливістю. Він діє на серцебиття, прискорюючи його, і стимулює інтелект, таким чином, він може сприяти поліпшенню когнітивних функцій. Виконуючи ці функції, він може бути великою підмогою в забезпеченні ефективної дієти при збереженні повної розумової і фізичної працездатності в повсякденному житті, особливо, коли зазначена дієта супроводжується фізичними вправами. Крім того, кофеїн володіє якостями для схуднення. Насправді, він діє на ліполіз шляхом пригнічення фосфодіестерази. Подібно кофеїну, присутнього в гуарані, він підсилює «спалювання» жирів, підвищує базально-клітинний метаболізм, що сприяє ліквідації жирів.

L-КАРНІТИН

Карнітин відіграє важливу роль в транспортуванні довголанцюгових жирних кислот, що дає можливість виробляти енергію. Це дуже важливо для правильного функціонування м'язів, в тому числі серця. В рамках низькокалорійної дієти, L-карнітин стимулює спалювання жирів і вироблення енергії м'язами.

ПЛОДОНІЖКИ ВИШНІ

Володіють сечогінною і очищаючою дією, плодоніжки вишні дозволяють організму позбавитися від накопичених токсинів. Також вони є ефективними в боротьбі з проблемами затримки води, інфекції сечовивідних шляхів і каменів у жовчному міхурі. Ці дії обумовлені флавоноїдами і калієвими солями, які вони містять. Ці елементи стимулюють як сечовидільну так і травну ліквідацію, що дозволяє «очистити» організм від накопичених токсинів.

ВІТАМІН C

Вітамін С бере участь у великій кількості біологічних реакцій. Особливо відомо про його загальний стимулюючий ефект, оскільки це збільшує розумову та фізичну працездатність. Вітамін C діє на транспортування водню (зменшення ролі), активізує клітинний метаболізм, сприяючи формуванню м'язового глікогену.. Вітамін С також збільшує продуктивність за рахунок підвищення рівня в крові вільних жирних кислот, цей ріст збігся з мобілізацією катехоламінів (норадреналіну і дофаміну, які є нейромедіаторами). Вітамін С є активатором кори надниркових залоз, яка секретує альдостерон, кортизон і стероїди. Коли рівень глюкози в крові падає і жири повністю не спалюються, це призводить до накопичення кетонових тіл, кислот, які є причиною втоми, а вітамін C сприяє подоланню шляхом очищення організму. Вітамін С відіграє важливу роль у якості антибактеріального агента для нейтралізації мікробних токсинів.

БУЗИНА

Бузина чорна (Sambucus nigra) з давніх часів цінується своїми численними лікувальними властивостями. Ягоди бузини мають послаблюючу і очищаючу дію, а кора використовується в основному для сечогінної дії. Квіти і кора бузини чорної містять слиз (речовина, яка володіє протизапальною дією), дубильні речовини, флавоноїди, а також нітрат калію і фенольні кислоти, що відповідальні за їх діуретичний ефект.

В Італії, Бельгії, Франції, Німеччині та Англії, вона визнана своїми сечогінними, потогінними (викликає потовиділення) і протизапальними перевагами.

Бузина використовується в фітотерапії і траволікуванні в якості альтернативи, щоб допомогти в ліквідації відходів накопичених через нирки, кишечник, шкіру і слизові оболонки.

ГОСТРИЙ КАЄНСЬКИЙ ПЕРЕЦЬ

Гострий каєнський перець відомий своїм дуже характерним пряним смаком. Капсаїцин відповідає за відчуття пряності і гостроти та антиоксидантну дію. Крім того, дослідження на людях показали, що капсаїцин перцю призводить до підвищення базального метаболізму після споживання. Було також продемонстровано, що капсаїцин може збільшити відчуття ситості і зменшити споживання їжі. У поєднанні зі здоровим способом життя, короткостроковий ефект перцю може бути додатковою перевагою для тих, хто бажає зменшити вагу тіла.

 
 

ПІДСУМОК

АКТИВНІ ІНГРЕДІЄНТИ Термогеник та/або прискорювач метаболізму Ліквідація та/або спалювання жирів Сечогінний та/або потогінний М'який проносний Фізичний та/або розумовий стимулятор Відчуття ситості Детоксикація
Зелений чай        
Гуарана        
L-карнітін          
Кофеїн        
Вітамін C        
Чорна смородина          
Бузина          
Плодоніжки вишні          
Каєнський перець