Головна  / Опис

Опис

Дієтична добавка для вашого здоров’я та фігури...

DETOXLIM - це БАД для втрати ваги, схуднення, корекції фігури та детоксикації. Виготовлено у Франції "ЛАБОРАТОРІЄЮ ЛЕ ТРУА ШЕН", та є результатом останніх технологічних досягнень, які дозволили унікальну комбінацію 6 ретельно відібраних рослинних екстрактів з іншими активними інгредієнтами, такими як: кофеїн, вітамін C і L-карнітин, в результаті створюючи одну з найбільш ефективних дієтичних добавок, завдяки своїй потужній термогенній дії та процесу спалювання жирів в поєднанні з дренажем і детоксикацією організму. Не маючи побічних ефектів, він є ідеальною альтернативною шкідливим хірургічним операціям, дієтам і лікарським засобам, які можуть створити ризики для здоров'я.

Він покращений приємним смаком Мохіто, який сприяє легкому проковтуванню.

DETOXLIM втрата ваги мав безпрецедентний зріст протягом останніх років, не тільки через постійну представленість онлайн та в аптеках, але в основному за рахунок задоволення клієнтів і, як наслідок поширення за рахунок «сарафанного радіо», як за простоту використання, смаку, ефективності. Його репутація як одного з лідерів на ринку для зниження ваги є сталою і не потребує роботи. Зараз усім відомо, що DETOXLIM втрата ваги є синонімом довіри та відповідності очікуваному результату, тому він є ідеальним доступним дієтичним засобом із тривалими діями та ефектами для покупців, орієнтованих на результат.

Продукт передбачає добову дозу 20 мл протягом 25 днів. Варто відзначити, що кожна добова доза містить 15,860 мг активних інгредієнтів, одна з найвищих на ринку.

Завдяки оптимальному поєднанню активних інгредієнтів, а також значне їх дозування, можуть зробити DETOXLIM втрата ваги відмінним компаньйоном для досягнення ваших цілей.

DETOXLIM втрата ваги було перевірено та схвалено Міністерством охорони здоров'я України:
Звіт Наукового центру превентивної токсикології, харчової та хімічної безпеки імені академіка Л.І. Медведя МОЗ України:
№ 3/8-А-6248-63657Е від 23.12.2016 р.