Головна  / Що таке детоксикація?

Що таке детоксикація?

У наш час жодна людина не може уникнути потрапляння в організм речовин, які його отруюють:

їжа (алкоголь, кофеїн, жири, промислові товари тощо), тютюн та забруднення навколишнього середовища провокують накопичення в організмі речовин, що негативно впливають на його функціонування. Ці фактори в поєднанні зі стресом, відсутністю сну або інтенсивним ритмом життя можуть можуть сповільнити функціонування організму та заважати ефективному виведенню шлаків. Нирки, печінка, підшлункова залоза та кишечник, що накопичили велику кількість шлаків, не забезпечують своє правильне функціонування.

Детоксикація полягає в очищенні організму шляхом виведення накопичених токсинів, щоб відновити його природний баланс. Токсини передчасно скорочують період життя клітин, послаблюють організм та знижують імунні властивості. Це може призвести до набрання ваги і навіть до деяких патологій: головного болю, безсоння, хронічної втоми, поганого травлення, акне, випадіння волосся, алергії...

Ідеальний детокс повинен тривати близько 3 тижнів, і може бути розпочатий на різних етапах життя:

  • під час кожної зміни пори року;
  • після набрання значної ваги;
  • у випадку зменшення життєвих сил.

Коучинг програма харчування і щоденне вживання DETOXLIM втрата ваги призведе до відновлення балансу харчування на базі здорових та дренуючих продуктів харчування, збагачених вітамінами, мінералами, антиоксидантами та клітковиною. Таке поєднання речовин сприятиме метаболізму, ефективно допомагаючи ниркам та органам травлення правильно функціонувати. Ви втратите декілька кілограмів протягом курсу вживання, а також і після його завершення, оскільки організм буде краще виводити накопичені калорії.

DETOXLIM втрата ваги дозволить не тільки знову зробити вашу фігуру стрункою, але також наситить вас життєвою енергією, полегшить травлення, покращить колір обличчя і зробить гарним волосся.