Головна  /  Виробник

ВИРОБНИК

«ЛАБОРАТОРІЯ ЛЕ ТРУА ШЕН» ДОТРИМУЮЧИСЬ СВОЄЇ ПОЛІТИКИ,
СПРЯМОВАНОЇ НА ФІТНЕС, ДОБРОБУТ, КРАСУ ТА ЗДОРОВ'Я ДЛЯ ВСІЄЇ РОДИНИ,
ІЗ ЗАДОВОЛЕННЯМ ВИХОДИТЬ НА УКРАЇНСЬКИЙ РИНОК,

запустивши DETOXLIM - один з своїх найуспішніших брендів для схуднення.

 

 

«ЛАБОРАТОРІЯ ЛЕ ТРУА ШЕН» була заснована в 1993 році. З 2000 року це Публічне  Акціонерне Товариство, що котирується на Паризькій фондовій біржі (Euronext Paris), і в даний час налічує понад 165 спеціалізованих співробітників.

Експортуючи до більш ніж 70 країн, «ЛАБОРАТОРІЯ ЛЕ ТРУА ШЕН» широковідома на фармацевтичному та парафармацевтичному ринку як Франції, так і в усьому світі.

Маючи більш ніж 700 найменувань продукції, розробленої протягом останніх 25 років, «ЛАБОРАТОРІЯ ЛЕ ТРУА ШЕН» є одним з провідних виробників харчових добавок, косметичних і дієтичних продуктів природного походження у Франції.

Розробляє свої продукти на основі активних інгредієнтів, отриманих з останніх наукових досліджень, та виготовляє їх у чіткій відповідності суворим Європейським стандартам і нормам виготовлення, гарантуючи високий рівень довіри, якості, ефективності та задоволеності на основі принципу Французького технологічного ноу-хау з всесвітньою популярністю.

«ЛАБОРАТОРІЯ ЛЕ ТРУА ШЕН» володіє повним серійним виробництвом: наукові дослідження у своїй власній лабораторії, суворий і ретельний відбір та закупівля природної сировини, отримання рослинних екстрактів, виробництво на власному заводі згідно з вищими стандартами контролю якості і, нарешті, маркетинг та збут.